Lasterikkad pered tunnustasid kolme Rakvere asutust

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. veebruar 2024
Jaga lugu
Perekaardi pikaajaliste ettevõtjate tunnustamise tänugalal osalejad.
Autor: Aleksandra Kiidjärv

Kolmapäeval tunnustasid presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tänugalal Perekaardi pikaajalisi partnerettevõtteid. Tunnustuse pälvisid ka kolm Rakveres tegutsevat partnerit.

Kokku tänati ligi sadat ettevõtet, kelle süda on tuksunud juba kümme aastat lasterikaste perede rütmis. Kolm ettevõtet valiti ka laste lemmikuks, teatas lasterikaste perede liit.

Nordic Hotel Forumis toimunud tänugalal tõstsid Sirje Karis ja lasterikaste perede liit esile partnereid, kes on Perekaardi programmis kaasa teinud sooduskaardi loomisest saadik ehk tänavu juba kümme aastat.

“Tänan ja tunnustan kõik neid ettevõtteid, kes on liitunud meie lasterikastele peredele mõeldud sooduskaardiga. See annab kolme või enam lapsega peredele võimaluse külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohaseid sisseoste,“ ütles oma kõnes Sirje Karis. „Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust.”

Rakveres pälvis tunnustuse kolm ettevõtet. Perekaardi programmis on tänaseks kümme aastat kaasa teinud Esteetika ja Tantsukool, Virumaa Muuseumid (sh Rakvere Linnus ja Eesti Politseimuuseum) ja Juku Mänguasjakeskus.

Lisaks pikaajaliste partnerite tunnustamisele anti välja ka laste lemmiku tiitlid, mille pälvisid Tervise Paradiis, Lottemaa ja Juku Mänguasjakeskused. Oma lemmiku poolt said Perekaardi kasutajad hääletada sotsiaalmeedia vahendusel.

„Olen tänulik, et nii paljud ettevõtted on meiega juba kümme aastat lasterikaste perede heaolusse panustanud ning aidanud peredel säästa igapäevastelt kulutustelt. Üks pealtnäha väike soodustus võib perede jaoks tähendada ainsat võimalust külastada üheskoos veekeskust, restorani või muuseumi,“ ütles lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

Lasterikaste perede liit väljastab Perekaarte alates 2014. aastast. Tegemist on Eesti suurima sooduspakkumiste võrgustikuga, millega kolme ja enama lastega pered saavad eri teenuseid ja tooteid tarbida taskukohasemalt. Perekaardil on rohkem kui 500 koostööpartnerit üle Eesti.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!