• 22.03.24, 23:09

Tere Kadrina Karud võitis esimese veerandfinaali

Reedel võitis Tere Kadrina Karud esiliiga esimeses veerandfinaalis Paide Viking Windowi 96:78.
Tere Kadrina Karusid lahutab nüüd poolfinaalist üks võit.
  • Tere Kadrina Karusid lahutab nüüd poolfinaalist üks võit. Foto: Mattias Mäits
"Play-off algas! Iga mäng on uus ja iga mäng algab nullist. Siiras heameel on 820 pealtvaataja ja fännide üle, kes meile kaasa elasid," ütles Kadrina Karude peatreener Jaanus Liivak pärast mängu.
Kadrina Karude poolelt viskas Janar Aniste 35 punkti, Anton Davydiuk võttis 10 lauapalli ja Sten Saaremäel andis 6 resultatiivset söötu. Paide meeskonnas tõi Indrek Kajupank 30 punkti ja võttis 7 lauapalli ning Gaspar Bibikov andis 6 resultatiivset söötu.
Vaata videot Tere Kadrina Karude ühest edukast rünnakust SIIT
Korduskohtumine toimub kolmapäeval Paides ja kui selle kohtumise peaks võõrustajad võitma, siis toimub otsustav kolmas mäng päev hiljem taas Rakveres.
Kadrina ja Paide meeskondade veerandfinaali võitja läheb poolfinaalis kokku paari Tartu Ülikool/Estiko ja Rae Koss/Hansaviimistlus võitjaga. Esimese mängu võitis neljapäeval Rae meeskond 90:83.

Seotud lood

Uudised
  • 21.03.24, 22:09
Reinar Halliku KK/Vinni vald võitis kindlalt esimese veerandfinaali
Eesti meeste korvpalli esiliiga veerandfinaali esimeses kohtumises võitis kodus mänginud Reinar Halliku KK/Vinni vald Tamsalu Los Toros/TalTechi 90:67.
Uudised
  • 09.03.24, 12:26
Galerii: Tere Kadrina Karud tegid prantslaste toel publikurekordi
Tere Kadrina Karudel õnnestus reedel Rakvere spordihallis toimunud esiliiga kohtumisel võita Rae Koss/Hansaviimistlust 106:87 ning purustati ka kodumängude publikurekord.
Uudised
  • 15.03.24, 13:46
Reinar Hallik: võit Kadrina Karude üle andis enesekindlust
Neljapäevane Reinar Halliku korvpallikooli võit Kadrina Karude üle esiliiga põhivoorus on võidumeeskonna peatreeneri sõnul mitmes mõttes tähenduslik.
Uudised
  • 14.03.24, 23:30
Reinar Halliku KK lõpetas Tere Kadrina Karude võiduseeria
Sel hooajal seni kaotuseta mänginud Tere Kadrina Karud jäid neljapäeval Vinnis toimunud korvpalli esiliiga viimases voorus alla Reinar Halliku korvpallikooli meeskonnale.
  • aripaev.ee
  • ST
Sisuturundus
  • 21.01.25, 08:00
Heldur Meerits: koolide edetabelid on kuritegelikud
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele