Hirmutav samm tundmatusse muutis hobid rahamasinaks

Autor: Nele Gerberson • 21. aprill 2024
Ainult tellijale
Jaga lugu
Õppejõud Aet Kull võttis Lahmuse vesiveski renoveerimise korralikult käsile, hakates põhitöö kõrvalt möldriks ja muuseumipidajaks.
Autor: Erakogu

Kuidas leida praeguse töö kõrvalt lisarahamasinat? Kõigil inimestel on mingeid huvisid ja oskusi, mida on võimalik rakendada omaenda rahamasina ette, aga selleks tuleb astuda mugavustsoonist välja.

Seotud lood

Uue tegevusega alustamine on sageli hirmus, sest see toob kaasa palju teadmatust. Sama kehtib ka ettevõtlusega alustamise kohta. Sageli eeldab see silmitsi seismist asjadega, mida me mitte kunagi varem ei ole teinud.

Mugavustsoonis tuleviku rikkusest unistamine on lihtne, aga seal ei kasva midagi. Mõnikord tuleb sealt lahkuda ning astuda samm tundmatusse. Kolm aktiivset hobiettevõtjat jagavad oma kogemust sellest, mis ajendas neid seda sammu astuma, milliseid karisid nad oma teekonnal on ületanud ja mida kasulikku sellest õppinud.

Põline linlane kaotas südame Lahmuse vesiveskile

Tallinnas sündinud ja kasvanud ettevõtluskõrgkooli Mainor turunduse eriala juht ja õppejõud Aet Kull armus 15 aastat tagasi endalegi ootamatult kohta, mida isegi mälumängurid enamasti ei tea.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!