Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 6. mai 2024
Jaga lugu
Kert Karm teenis pronksmedali PU 16 vanuseklassi 2 km jooksus.
Autor: Erakogu

Eesti suviste kergejõustiku meistrite selgitamine sai traditsiooniliselt alguse murdmajooksuga Järvakandi tervisespordiradadel. Lääne-Virumaa noored tõid koju täiskomplekti medaleid.

Hendrik Hang (Rakvere) krooniti Eesti noortemeistriks MU 18 vanuseklassi 3 km jooksus. Etriin Etverk (Rakvere) võitis hõbemedali NU 18 vanuseklassi 2 km jooksus ja Kert Karm (Simuna) pronksmedali PU 16 vanuseklassi 2 km jooksus.

Meeste 4 km jooksus ületas Taavi Kilki (Rakvere vald) lõpujoone neljandana, pronksmedalist jäi lahutama vaid 2 sekundit.

Rico Kruus (Rakvere) oli MU 20 vanuseklassi 3000 m jooksus kuues ja oma esimesed Eesti noorte meistrivõistlused TU 14 vanuseklassi 1 km jooksus lõpetas Johanna Ly Kivioja (Rakvere) 32 jooksja seas tubli 11. kohaga.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.