• 02.09.24, 09:38

Õpetajate järelkasvu mure on üle üleeuroopaline

Aastaks 2030 peaks olema kogu üldharidus eestikeelne, ent kas praegune lahendus toob meile tõepoolest eestikeelse hariduse või üksnes eestikeelsed vene koolid?
Haridusministeeriumi üldhariduspoliitika juht Ülle Matsin
  • Haridusministeeriumi üldhariduspoliitika juht Ülle Matsin Foto: Marko Saarm/Sakala/Scanpix
Haridusministeeriumi üldhariduspoliitika juht Ülle Matsin usub, et ikka esimese variandi, ent temagi sõnul on see protsess, mis niisama lihtsasti lõpptulemuseni ei jõua.

Seotud lood

Uudised
  • 01.09.24, 00:02
Õpetajate töötasu on hoogsalt kasvanud
Lääne-Virumaal teenivad õpetajad 141% maakonna keskmisest palgast
Õpetajate keskmine töötasu kasvas mullu enam kui 420 euro võrra, samas keskmise palga kiire kasvu tõttu on selle taseme hoidmine keeruline, selgub Arenguseire Keskuse raportist.
Uudised
  • 31.08.24, 23:50
Kutsekoolides on popp tehnika, tootmine ja tehnoloogia
Statistikaamet tegi uue õppeaasta eel ülevaate möödunud aasta kõige popimatest erialavalikutest.
Saated
  • 25.08.24, 07:41
Mart Poom: jalgpallihallide rajamine on tänuväärne projekt
Kui tahame olla uhked oma rahvuskoondise üle, siis peame panustama rohkem infrastruktuuri ja noorte jalgpallurite treeneritesse, ütles omanimelise jalgpallikooli juht ning Eesti rahvuskoondise väravavahtide treener Mart Poom.
Saated
  • 19.08.24, 09:37
Arvamusliider: valija saab Isamaa juhtpoliitikute asemel Pruunsilla
Isamaa kunagine liige, endine riigi peaprokurör ja nüüdne parempoolsete juht Lavly Perling ütleb, et Parvel Pruunsilla kohtuasjas ilmnenud sinine märkmik on täis silmiavavaid viiteid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele