• 19.12.24, 14:43

Haljala loodab, et järgmisel aastal laenu juurde pole vaja

Haljala vallavolikogu võttis vastu tänavuse teise lisaeelarve ja tutvus esimest korda järgmise aasta eelarvega.
Võsu uus koolimaja sai nurgakivi 18. oktoobril.
  • Võsu uus koolimaja sai nurgakivi 18. oktoobril.
  • Foto: Võsu kool/Ain Liiva
Haljala vallavalitsuse finantsjuht Mairi Uiboaed rääkis, et lisaeelarvega täpsustatakse tulusid ja kulusid ning 2024. aasta eelarve põhitegevuse tulude maht on kokku 8,28 miljonit eurot ja põhitegevuse kulude maht 7,97 miljonit eurot.

Seotud lood

Uudised
  • 12.06.24, 22:40
Võsu uue lasteaia- ja koolihoone ehitusleping sai allkirjad
Haljala vallavalitsus ja Enska ehitus OÜ allkirjastasid lepingu Võsu uue lasteaia- ja koolihoone ehitamiseks, mis peab valmima järgmise aasta sügiseks.
Uudised
  • 21.02.24, 19:50
Võsu kooli- ja lasteaiahoone juurdeehitus sai suure rahasüsti
Riigi tugiteenuste keskus otsustas rahastada Võsu lasteaia ja koolimaja esimese etapi ehitust.
Uudised
  • 23.02.24, 11:26
Haljala eelarve sisaldab väikest lohutust riigilt
Haljala vallavolikogu võttis vastu tänavuse eelarve, kahe lugemise vahel on eelarvesse lisandunud pisuke kompensatsioon saamata jääva maamaksu eest.
Uudised
  • 18.12.24, 12:57
Haljala loobub kaasavast eelarvest
Haljala vallavolikogu otsustas tunnistada kehtetuks määruse, mille kohaselt rakendatakse valla eelarves kaasavat eelarvet.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele