• 24.01.22, 06:52

Omikroni superlaine on kerkimas. Alanud nädalal on oodata ülimalt kõrget nakatumiste taset.

Omikrontüve põhjustatud nakatumised tõstsid seekordse koroonalaine eelmistest kõrgemale. Üleriigiliselt on superlaine uued tipud eelmistest kaks korda kõrgemal.
Kõige kiirem omikrontüvega nakatumine toimub koolides. Sellest nädalast on Rakvere reaalgümnaasium ja Rakvere gümnaasium distantsõppel.
  • Kõige kiirem omikrontüvega nakatumine toimub koolides. Sellest nädalast on Rakvere reaalgümnaasium ja Rakvere gümnaasium distantsõppel. Foto: Anu Viita-Neuhaus
Lääne-Virumaa nädala kahe viimase päeva uute nakkusjuhtude arv oli 167 ja 165, mis on sarnane sügisese kõige kõrgema nakatumisega. Haiglate koormus ei ole seni oluliselt kasvanud.

Seotud lood

Uudised
  • 22.01.22, 14:40
Lääne-Virumaal purustati koroonarekord
Lisatud pühapäeva hommiku andmed
Ööpäevaga registreeriti Lääne-Virumaal 167 uut koroonasse nakatunut, mis on uus rekord. Varasem suurim nakatunute arv registreeriti maakonnas 3. novembril, siis oli ööpäeva jooksul haigestunuid 163.
Uudised
  • 22.01.22, 09:06
Koroona sundis ettevõtjaks hakkama
Pandeemia algus ärgitas Rakvere tippjuuksurit tegema oma elus olulist pööret. Ta otsustas osta ära Eedeni Aia.
Uudised
  • 21.01.22, 16:54
Mitmel koolil on õnnestunud viiruse laastamistööd vältida
Päeval, kui kaks Rakvere kooli suunavad oma õpilased distantsõppele, uurime, kuidas on olukord maakonna teistes koolides.
Uudised
  • 21.01.22, 13:37
Kaks Rakvere kooli läheb nädalaks distantsõppele
Rakvere gümnaasium ja Rakvere reaalgümnaasium siirduvad 24. jaanuarist nädalaks distantsõppele. Rakvere põhikooli ja Rakvere eragümnaasium jätkavad kontaktõppel.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele