Kaks Rakvere kooli läheb nädalaks distantsõppele

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 21. jaanuar 2022
Jaga lugu

Rakvere gümnaasium ja Rakvere reaalgümnaasium siirduvad 24. jaanuarist nädalaks distantsõppele. Rakvere põhikooli ja Rakvere eragümnaasium jätkavad kontaktõppel.

Rakvere reaalgümnaasium on järgmisest nädalast distantsõppel.
Autor: Anu Viita-Neuhaus

Äärmiselt kõrged üleriigilised koroonaviiruse COVID-19 nakatumisnäitajad ei ole Rakvere linnast mööda läinud. Rakvere abilinnapea Laur Kaljuvee sõnul on Rakvere gümnaasiumi ja Rakvere reaalgümnaasiumi tavapärane õpikorraldus tugevalt häiritud ning paljude õpilaste ja ka õpetajate nakatumise tõttu on isolatsiooni suunatud klasside arv käesoleval nädalal väga jõudsalt kasvanud.

“Koolide, Terviseameti ja koolipidaja arutelu tulemusena otsustati olukorra parandamiseks viia need koolid alates 24. Jaanuarist nädalaks ajaks distantsõppele. Oluline on nädalane distantsõpe nende koolide õpilastele ka huvihariduses. Terviseameti kogemusele tuginedes on nädalane distantsõpe aidanud nakkuskoldeid ohjata ja vähendada koormust tervishoiusüsteemile,” märkis Kaljuvee.

Rakvere põhikooli ja Rakvere eragümnaasiumi koroonaviiruse COVID-19 olukord on mõõdukalt hea ning jätkatakse kontaktõppel seni, kuni võimalik.

Täpsema info edasise õppekorralduse osas edastavad koolid õpilastele ja lastevanematele läbi e-kooli.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!