Kiiduväärt eestvedamine: põhikooliks muutuv Rakvere reaalgümnaasium otsib nime

Autor: Anu Viita-Neuhaus • 16. jaanuar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Vähem kui üheksa kuu pärast saavad riigigümnaasiumi avamisega Rakvere reaalgümnaasiumist ja Rakvere gümnaasiumist põhikoolid. Põhikoolivõrgu uuendamine kulgeb tasa ja targu, aga Rakvere reaalgümnaasiumi koolipere jõude ei oota. Nad kuulutasid välja uue kooli nimekonkursi.

Praegune Rakvere reaalgümnaasium on septembrist põhikool. Jaanuari lõpuks loodab kooli juhtkond sobiva nime koolile leida.
Autor: Anu Viita-Neuhaus

Rakvere reaalgümnaasiumi koolipere on juba mõnda aega isekeskis valmistunud uueks kooliaastaks. Rakvere reaalgümnaasiumi direktor Martti Marksoo on ootusärev - kas koolile pakutakse nime, mis on seotud asukohaga või annab see aimu haridustempli sisust.

"Loodame jaanuarikuu lõpuks nimekonkursiga saada ühele poole," ütles Marksoo. Ta lisas, et üks on nimevahetus, aga muutuvad ka domeenid, koduleht, töötajate kontaktid, kujundused ja logo. Kõik võtab aega.

Praegu käib töö õppekava detailidega: kas ja millised valikaineid kool õpilastele pakub?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!