Katk, sõda ja euribor - kas tõesti niigi ebastabiilsele keskkonnale tuleks veel puid alla panna?

Autor: Priit Tuuna • 7. november 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Vallamajas toimuv on Tapa valla elanike seas kired lõkkele löönud.
Autor: Tapa muuseum

Tapalane Priit Tuuna ei usu Tapa abivallavanema Riina Haljasoksa võimalikku ametist vabastamist kommenteerides, et kahe aastaga on võimalik kasvatada usaldusväärset, pädevat ja töökollektiivi kui ka kogukonna poolt tunnustatud valdkonnajuhti.

Mulle kui põlisele Tapa poisile (kandi sidusus vähemalt kolm põlvkonda), teeb hetkel teadaolev info muret. Reformid on ühiskonna üks osa, aga eesmärgid, toimivus ja tulemuse prognoos eeldab põhjalikku analüüsi.

Kuivõrd kõnealune manööver puudutab väga suurt osa kogukonnast, siis eeldaks ka dialoogi tapakatega. Loomulikult saab teema lühikese jutuga lukku panna stiilis: „Valija on oma hääle andnud“, aga kas kaks aastat tagasi kuvati valijale sellist valla juhtimisplaani?

Paraku on vastuseks ei, mistõttu on aus ettevalmistusprotsessi integreerida ka kogukonnaga dialoog. Kui tõesti uus vallavalitus näeb võimalust selleks, siis peegeldaksin kohe ka omad mõtted ja kogemused.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!