• 01.06.25, 13:17

Metallitööstusel oli kolmas langusaasta järjest

Tamsalu EPT müük on langenud kolm aastat järjest ning ka kahjum on viimased kolm aastat suurenenud.
Tamsalu EPT juhtide eesmärk on ettevõtte käive kergitada taas 3 miljoni euroni ja pöörata tööstus tagasi kasumisse.
  • Tamsalu EPT juhtide eesmärk on ettevõtte käive kergitada taas 3 miljoni euroni ja pöörata tööstus tagasi kasumisse.
  • Foto: Meelis Meilbaum/Virumaa Teataja/Scanpix
Metallitööstuse eelmise aasta käive vähenes 12,6% ning oli ligi 1,2 miljonit eurot, aasta varem ligi 1,4 miljonit eurot. Toona vähenes käive 2022. aastaga võrreldes 32,1%.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Majandustulemused
  • 10.05.25, 14:00
Tapa valla ettevõte kasvatas kasumit ja tõstis palka
Töötajate palk kerkis 6,2%
Tamsalu inimesi soojaga varustav Tamsalu Kalor mitmekordistas oma kasumi, töötajate palk kerkis 6,2%.
Uudised
  • 15.04.25, 16:45
Edukas perearstikeskus jagas omanikele taas dividende
Töötajate palk kerkis 12 protsenti.
Tapa Perearstikeskuse kolm omanikku otsustasid sel aastal võtta firmast dividende 200 000 eurot.
Uudised
  • 14.03.25, 14:59
Jäneda Mõisa kasum tegi korraliku hüppe
Töötajate arv vähenes, palk kerkis
Jäneda Mõisa käive eelmisel aastal langes 6,6%, kuid kasum kasvas aastaga 361%, selgub märtsis avaldatud aruandest.
Uudised
  • 04.04.25, 06:00
Uus tehas alustab Rakveres tootmist mais
Lisatud ettevõtte eelmise aasta äritulemused
Lääne-Virumaa edukaim elektroonikatööstus Electro-Hill Eesti plaanib seadmete kolimise Rakvere uude tehasesse viia lõpule mai alguses.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele