• 19.06.24, 15:45

Jalgpalli EMi rahaline pool: kui palju teenivad koondised ja mida selle rahaga tehakse?

Juba alagruppide kohtumistel on jalgpalli Euroopa meistrivõistlusel mängus suured raha: osa suurkoondiseid annetab saadud raha ning väikesed koondised jätavad endale, rääkis jalgpallur ja treener Siim-Sten Palm.
Osa suurkoondiseid ei jäta saadud summad endale, vaid annetab osa sellest ära. Osa kasutab raha, et arendada oma tiimi.
  • Osa suurkoondiseid ei jäta saadud summad endale, vaid annetab osa sellest ära. Osa kasutab raha, et arendada oma tiimi.
  • Foto: Zuma Press/Scanpix
Alagruppide mängudes saavad koondised ja jalgpalliliidud viigi korral 500 000 eurot ning võidu korral üks miljon eurot, ütles Palm Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Seotud lood

Uudised
  • 16.01.24, 12:09
Imastu poiss pani Tallinna mehed jalgpalli mängima
Esimest korda mängiti Eestis jalgpalli teadaolevalt veel 19. sajandi lõpus, mil Oskar Kallas Narvas proovis seda mängu koolipoistele tutvustada. Esimene päris vutipall toodi Tallinnasse Saksamaalt 1903. aastal. Aga siis see kuninglik mäng veel Eestis hoogu sisse ei saanud.
Uudised
  • 18.02.23, 06:01
Saage tuttavaks - tulevikutäht Kaisa Lee Vaiknemets
Esikohad rahvusvahelistel muusikakonkurssidel, osalemine olümpiaadidel, mängimine jalgpallinaiskonnas, koolitööst rääkimata – kuidas küll selle kõigega hakkama saada?
Uudised
  • 12.11.22, 06:00
Hispaanlasest jalgpallitreener naudib elamist ja töötamist Rakveres
Tunnen, et mind on omaks võetud nii laste kui ka lapsevanemate poolt, ütles aasta Rakveres elanud ja siin treeneritööd tegev Oriol Roig.
Uudised
  • 11.11.22, 06:00
Liisa Lepasaar on vastuvoolu ujudes jõudnud kaugele
Edendab Rakveres hoogsalt naiste jalgpalli
Kui Liisa Lepasaar (26) oli 13-aastane, läks ta vanemate vendade eeskujul jalgpallitrenni. Läks, sest jalgpall ei olnud tollal tüdrukute seas populaarne ja Liisat huvitas, mida naiste jalgpall endast üldse kujutab.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 10:55
Kuidas poliitikud ja keskpankurid on viinud meid kuristiku äärele
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele