• 01.05.25, 08:54

Suurärimees maksab töötajatele lapse sünni eest 10 000 eurot

Kinnisvara, ehituse ja energeetikaga tegeleva Kaamos Groupi asutaja ja nõukogu esimees Kaido Jõeleht suurettevõtjaks saamist ihanud pole. "Ma ei taha öelda, et äri on tulnud pingevabalt, aga mul pole kunagi olnud eesmärki või soovi saada suurärimeheks, pigem on lapsed olulised," rääkis Jõeleht.
Kaamos Groupi asutaja ja nõukogu esimees Kaido Jõeleht.
Loe lisaks
Eestis pole sada aastat nii vähe lapsi sündinud
  • 24.04.25, 00:29
Eestis pole sada aastat nii vähe lapsi sündinud

Seotud lood

Uudised
  • 18.02.24, 14:38
Sündide arv Lääne-Virumaal langes
Jaanuaris sündis Lääne-Virumaal 25 last, mullu jaanuaris sündis meie maakonnas 35 uut ilmakodanikku.
Uudised
  • 13.01.24, 14:43
Sellised olid mullu Rakveres popimad laste nimed
Sündide arv kukkus
Rakvere linna sündis eelmisel aastal 114 uut linnakodanikku ja suri 190 inimest. Sündide arv aastaga kukkus, surmade arv natukene kasvas.
Uudised
  • 02.06.22, 16:01
Metsanduskontserni müügiga rikkaks saanud ettevõtja plaanib Rakveres mahukat kinnisvaraarendust
Sellest, et Rakvere piiritustehase territoorium võiks muutuda uhkeks elamurajooniks ning sinna võiks tekkida ka midagi Tallinna Telliskivi kvartali taolist, on räägitud juba mitu aastat, kuid nüüd jõudis piirkonna detailplaneering lõpuks ka Rakvere linnavolikogu ette.
Uudised
  • 01.02.24, 06:15
Moe viinavabriku kunagise omaniku peidus pool
Mehe minevik oleks võinud teha ettevaatlikuks
See ei olnud tavaline startup’iga kaasnev risk. Ja tema ei olnud tavaline iduettevõtja.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele