Ivar Lilleberg: algusest peale oli kool minu number üks asi

Autor: Katrin Kivi • 14. veebruar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

„Ivaril oli alati oma arvamus, kuigi ta seda alati välja ei öelnud. Vahel tekitas see probleeme, kuid samas oli ka see tema tugevus, ei pöörelnud ilmaasjata tuult otsiva tuulelipuna,“ iseloomustas Ivar Lillebergi Vello Väinsalu, kes oli volikogu esimees siis kui ta ligi kolm aastat tagasi aprillis Haljala vallavanemana ametisse nimetati.

Eelmisel nädalal ametist lahkumisest teatanud Haljala vallavolikogu esimees Veiko Veiert ja vallavanem Ivar Lilleberg jaanuari lõpus toimunud Haljala kooli sarikapeol. Lillebergi sõnul on koolimaja ehitus esialgsest graafikust maas ja ehitaja on esitanud tähtaja pikendamise taotluse.
Autor: Haljala vallavalitsus, Kent Kerner

Ivar, te Veiko Veiertiga andsite reedel teada tagasiastumisest tuues põhjuseks selle, et uus koalitsioon on loodud. Teie vallavanema tool on kõikunud viimase kolme aasta jooksul korduvalt, mis seekord oli teisiti? Miks te loobusite?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!