Rabasaare linnavõitluslinnaku ehitab YIT Eesti

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 24. veebruar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) sõlmis ehituslepingu Rabasaare linnavõitluslinnaku projekteerimis- ning ehitustöödeks. Koos kõikide uute ehitistega ja olemasolevate teede rekonstrueerimisega muutub küla tervikuna paljude väljaõppevõimalustega linnavõitluslinnaku kompleksiks. Leping sõlmiti aktsiaselts YIT Eestiga kogumaksumuses 4,8 miljonit eurot.

Rabasaare külla ehitatakse linnavõitluslinnak.
Autor: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus

„Rabasaare linnavõitluslinnaku projekteerimis- ning ehitushanke osas tundsid ettevõtted rekordilist huvi ning meil on hea meel, et harjutusväljade taristu arendamisel saame esmakordselt teha koostööd YIT Eesti AS-ga. Tulenevalt miljööväärtuslikust keskkonnast ning asukoha kultuuripärandist, on Rabasaare linnavõitluslinnaku projekteerimis- ja ehitustööd väljakutseks nii meile kui ka ehitajale,“ sõnas RKIK harjutusväljade portfellijuht Elari Kalmaru.

Rabasaare linnavõitluslinnakusse ehitatakse seitsme erineva korruselisusega ehitist ning sillaga ühendustee keskpolügooni ja Rabasaare küla vahele. Lisaks rekonstrueeritakse olemasolevaid teid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!