Aiakultuurikeskuses elavate põgenike hüvanguks korraldatakse kontsert

Autor: Katrin Kivi • 16. märts 2022
Jaga lugu

Rakvere Aiakultuurikeskuse hostelis elab viis perekonda. Üheksa last, neli ema, kaks vanaema. Nende abistamiseks korraldavad vabatahtlikud aiasõbrad heategevusliku kontserdi 25. märtsil.

Bonzo
Autor: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Maia Simkin, kes on üks vabatahtlikest korraldajatest, rääkis, et kuu aja jooksul peavad põgenikud leidma endale oma elamise.

„Nad on tõesti sattunud täbarasse olukorda. Me võime öelda küll, et tulge ja olge, aga inimesed vajavad elamiseks raha. Soovimegi selle kontserdiga anda panust selleks, et nad saaksid alustada oma elu siin,“ märkis Simkin.

Kontsert toimub Rakveres, Niine tänav 4 asuvas Aiakultuurikeskuse saalis. Saali mahub kuni 70 inimest. Kontserdil keegi piletiraha ei küsi, küll aga oodatakse annetusi alates 5 eurost.

Hea tahte sündmusele panevad õla alla Lääne-Virumaal armastatud muusikud Bonzo, Toomas Krall ja Peep Pihlak Moonaküla Muusikaakadeemiast, Maria Griffel ja Kadri Lepik ning Uhtna naiskoor. Korraldajad lubavad tulijatele ka üllatuse teha.

Kontsert algab kell 18.

Lisainfo telefonil 527 7235.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!