Kuidas räpparist trükikoja omanik sai

Autor: Rahel Lepp • 9. aprill 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Kreutzwaldi tänaval asuvasse moodsasse trükikotta sisse astudes võiks arvata, et selle on püsti pannud suurte kogemustega ettevõtja. Tegelikult ei olnud Kaarel Leigri (33) varem isegi ühegi trükikoja tagaruumis käinud. Hakkaja mees oli juba ammu pannud oma hobid raha teenima, trükikoda Tarvas Print oli tema elustiili loomulik jätk.

Kaarel Leigri oma kaasaegse trükikoja fuajees.
Autor: Rahel Lepp

Pole kahtlustki, et Kaarel Leigri on Hiiumaa vägilase Leigeri järeltulija. Ehkki Hiiumaa poisi tee tõi ta kooli alguse ajaks vanemate töö tõttu Lääne-Virumaale, on temas muistse vägilase jõud ja pealehakkamine. Nagu Leiger pani nädalaga Käina kiriku müürid valmis, valmis ka Tarvas Print trükikoda. Tõsi, kulus mitte nädal, vaid kuu, et kahest vanast garaažist saaksid sobilikud ruumid. EAS-i starditoetusega osteti sisse esimesed masinad – laiformaatprinter ja kuumpress kangale trükkimiseks ja töö võis alata.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!