Evelin Poolamets jätkab EKRE volikogu esimehena

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. mai 2022
Jaga lugu

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogu valis täna Põltsamaal toimunud istungil tagasi senise esimehe Evelin Poolametsa.

Evelin Poolamets täna Põltsamaal EKRE volikogul.
Autor: EKRE

Poolamets ütles, et Eesti valitsus peaks näitama üles empaatiavõimet oma riigi inimeste suhtes, sest energiakriisist alguse saanud ülikiire inflatsioon sööb inimeste sääste ja turvatunnet.

„Kobarkriiside ajastul on esmatähtis tagada inimeste toimetulek. Alustama peaks just lastega peredest, et nad suudaksid oma arved maksta. Peaminister jätab pahatihti mulje, et ta tunneb Eesti olusid üksnes oma vanemate kaudu, keda ta tihedalt näitena kasutab,” ütles Poolamets.

Evelin Poolamets on Vinni vallavolikogu liige, tema abikaasa Anti Poolamets aga riigikogu ja Rakvere linnavolikogu ning EKRE juhatuse liige.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil valitud volikogu liikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!