Vinni valla veemajanduse tähtsündmus tõi rahva kokku

Autor: Rahel Lepp • 7. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Vinni, Pajusti, Kakumäe ja Viru-Jaagupi ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni rekonstrueerimistööd on valmis. Suursündmust tähistati teisipäeval Mõdriku külas Peidu kinnistul, kuhu suure töö viimase etapina kerkis nimetatud piirkonda teenindav kaasaegne reoveepuhasti.

Autor: Liisi Marits

Vinni vald lõi AS Emajõe Veevärgiga käed aasta 2019, kui Tartu ettevõte lubas hakata hoolt kandma kogu Vinni valla joogivee ja reovee eest. “Kaks aastat on veemajanduses väga lühike aeg ja selle ajaga oleme koostöös saanud hakkama päris suure asjaga,” sõnas ettevõtte juhatuse liige Andres Aruhein siinkandis tegutsemise algust. Ta meenutas, et kolm aastat tagasi Vinni valla olukorraga tutvudes olid tegijatel kahtlused üpris suured. Ka vallavanem Rauno Võrno sõnas muigvelsui, et peale seda, kui Emajõe Veevärgi mehed olid valla veesüsteemid üle vaadanud, ei uskunud ta, et selline päikeseline päev nagu täna ükskord saabub.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!