Rakvere koolide toitlustaja ootab sel nädalal lapsevanemaid sööma

Autor: Rahel Lepp • 5. oktoober 2022
Jaga lugu
Täna sõid Rakvere Vabaduse koolis lõunat ka kooli toitlustava ettevõtte juht Aaro Lode ja müügi- ja turunudusjuht Tiiu Endrikson.
Autor: Rahel Lepp

Rakvere kõiki munitsipaalkoole toitlustav ettevõte Baltic Restaurants Estonia kutsub sel nädalal lapsevanemaid ja teisi huvilisi koolide sööklasse, kus väga soodsa hinna eest saab teada, mida lapsed koolis söövad, kuidas see maitseb ja mida tänapäeva koolitoit endast üldse kujutab.

Ettevõte, mis toitlustab kaubamärgi Daily all 77 kooli üle kogu Eesti, korraldab taolist kampaaniat kolmandat korda. Tänavu on sööklauksed valla 54 koolis.

Baltic Restaurants Estonia juhi Aaro Lode sõnul korraldavatakse avatud uste päeva just selleks, et tõsta eelkõige lastevanemate teadlikkust, kuidas on korraldatud koolide toitlustamine ja mida nende lapsed lõunaks söövad. „Sageli põhineb lapsevanemate, aga ka paljude teiste arvamus koolitoidust, nende isiklikel 10-15 aasta tagustele kogemustele, kuigi koolitoit on teinud selle ajaga läbi suure arengu,“ kinnitas Lode. „Meie jaoks on väga oluline vanemate ja teiste arvamusliidrite arvamus, mida saaks koolitoidu taseme tõstmiseks üheskoos veel ära teha, sest soe koolilõuna on paljudele Eesti lastele üks kõige olulisem toidukord päevas.“

Koolisööklas saab lõunatada sel nädalal igal tööpäeval ajavahemikus kell 12.15-13.30. Prae hind on 2 eurot, supp ja magustoit samuti kokku 2 eurot. Kõik külastajad saavad anda tagasisidet samamoodi nagu õpilased - skänneerides sööklates vastava QR koodi ja täites avaneva vormi. „Meie saame omakorda saadud tagasiside põhjal lõunamenüüd pidevalt täiendada,“ lisas Lode.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!