Aita teha kindlaks Haljala kalmistul käinud vargad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 9. oktoober 2022
Jaga lugu
Haljala kalmistult varastati tõenäoliselt neljapäeva õhtul või öösel veepumpade päikesepaneelid koos süsteemide ja ka veepumpadega kaevus. Kui keegi midagi kahtlast nägi, siis andke kohalikule konstaablile teada.
Autor: Margus Laigu

Haljala kalmistul on varastatud veepumpade päikesepaneelid koos süsteemide ja ka veepumpadega kaevus. Ühesõnaga on tehtud puhas vargatöö, teatas sotsiaalmeedias Margus Laigu.

Arvatavasti on varganäod toimetamas käinud neljapäeva õhtul või öösel. Kes juhtus miskit kuskil nägema sel ajal, peaks sellest kindlasti teada andma kohalikule konstaablile, soovitas Laigu.

"Oeh, hakkab jälle pihta. Kui elu läheb raskemaks, sagenevad ka vargused, ka täiesti uskumatutes kohtades ja varastatakse kõike, mis vähegi saab. Seega inimesed, hoidke oma vara ja hoidke ka silmad-kõrvad avatud, et mis ümberringi toimub, ja kui midagi "soodsalt" müüa pakutakse, siis arvestage, et see kaup ei pruugi just päris "aus" olla," kirjutas Laigu.

"Kahjuks pole meil alevikus turvakaameraid paigaldatud, kuigi aastaid on neid palutud. Seega tuleb meil endil vahest ka öösel aknast välja vaadata, et äkki keegi toimetab just sinu koduhoovis autode või naabri ukse juures," lisas ta.

Autor: Margus Laigu

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!