• 26.10.22, 18:15

Tapa naine võitles end Eesti poksikuningannaks

24-aastane Tapa naine Karin Altnurm krooniti möödunud nädalavahetusel Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel kaalukategoorias kuni 54kg parimaks naispoksijaks.
24-aastane Karin Altnurm oli enne Eesti meistritiitli saamist tegelnud poksiga vähem kui kaks aastat.
  • 24-aastane Karin Altnurm oli enne Eesti meistritiitli saamist tegelnud poksiga vähem kui kaks aastat.
  • Foto: Erakogu
Altnurme tee algusest tippu on kulgenud peadpööritava kiirusega. „Jõudsin poksini täiesti juhuslikult vähem kui kaks aastat tagasi,“ sõnas sportlane, kes põhikoolis oli tegelenud nii käsipalli, kergejõustiku kui rahvatantsuga. „Kui 2014 läksin õppima Rakvere ametikooli, kulus aeg õppimisele ja pärast kooli olin liiga väsinud, et trenni teha,“ rääkis naine, kuidas spordiellu tuli pikk vahe sisse. Pärast kooli lõppu, 2018, püüdis Altnurm end uuesti spordimaailmas leida ja soovis teha midagi täiesti uut.

Seotud lood

Uudised
  • 22.03.22, 13:38
Rakvere linna neiu on kahekordne Eesti meister sumomaadluses
Pühapäeva toimusid Lihulas U18 ja täiskasvanute vanuseklasside eesti meistrivõistlused sumomaadluses, kus Lääne-Virumaale tuli lausa kuus meistritiitlit ja hulk säravaid medaleid. Parima tulemuse tegi Rakvere linna tüdruk Agnes Tammre (16), kes saavutas juunioride ning täiskasvanute arvestuses Eesti meistritiitli.
Uudised
  • 02.02.22, 20:00
Maakonna aasta parimad sportlased on Kevin Vabaorg ja Lishanna Ilves
Täna õhtul kuulutati Pajusti klubis välja Lääne-Virumaa aasta parimad sportlased.
Uudised
  • 27.02.22, 16:07
Marleen Mülla püstitas uue Eesti rekordi teivashüppes
Rakvere neiu Marleen Mülla näitas eile suurepärast vormi USAs Grand Forksis toimunud Konverentsi meistrivõistlustel, kus saavutas 1. koha tulemusega 4.40, mis tähistab ühtlasi ka uut Eesti rekordit!
Uudised
  • 27.07.21, 15:44
Vinni spordikompleksis treenivad maailmameistrid ja olümpiavõitjad
Teisipäeva ennelõunal, mil kogu Eesti ootas hinge kinni pidades meie epeenaiskonna kullamatši Lõuna-Koera vastu Tokyo olümpiamängudel, välkusid epeed väledalt ka Vinni spordikompleksis, mis on kogu Baltikumi epeevehklejate seas hinnatud treeningkants.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 10:55
Kuidas poliitikud ja keskpankurid on viinud meid kuristiku äärele
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele