Korteriühistute juhtidest saavad diplomeeritud kinnisvarahooldajad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 26. jaanuar 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Rakvere Ametikoolis kinnisvarahooldaja õppeprogrammi läbijad lõputunnistuse ja kinnisvarahooldajate tase 4 kutsetunnistusega.
Autor: Rakvere Ametikool

Hiljuti said Rakvere Ametikooli lõputunnistuse ja kinnisvarahooldaja tase 4 kutsetunnistuse värskelt kutseõppe lõpetanud korteriühistute juhid, kes läbisid Rakvere Ametikooli ja Eesti Korteriühistute Liidu koostöös korraldatud kinnisvarahooldaja õppeprogrammi töökohapõhises õppevormis.

Eesti Korteriühistute Koolituskeskuse juhi Angelika Narise sõnul alustas mullu detsembris juba neljas õpperühm, sest huvi kutseõppe vastu püsib jätkuvalt suur. „Järjest selgemaks saab, et kinnisvara vajab tarka ja koolitatud kinnisvarahooldajat, tänu kellele on korras ehitis, selle tehnosüsteemid ning ehitist ümbritsev krunt. Kui ühes isikus saavad kokku tegus korteriühistu juht ja kutseline kinnisvarahooldaja, on see korteriühistule lausa topeltvõit, sest ühistut juhib väga laiade teadmiste ja oskustega inimene,“ rääkis Naris pressiteate vahendusel. „Sellise inimese käe all saab maja tervikrenoveeritud ja hästi hoitud, et see kestaks aastakümneid.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!