Päästjad kustutasid Tapal sülearvuteid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 7. märts 2023
Jaga lugu
Päästjad kustutasid Tapal põletatud sülearvuteid.
Autor: Päästeamet

Esmaspäeval kell 16.39 teatati häirekeskusele suitsust Tapa linnas Valve tänava lähedal. Päästjad leidsid eest järelevalveta lõkke, kus põletati sülearvuteid.

Põlengu kustutasid päästjad lumega ja ühendust võeti keskkonnaameti inspektoriga. Päästjad tuletavad meelde, et lõkkes tohib põletada vaid puhast (immutamata) puitu ning pappi ja paberit.

Mööblit, immutatud või värvitud puitu, rehve, kaableid, plastikut, riideid ja ehitusjäätmeid ei tohi lõkkesse visata, kuna nende põletamise korral on tegemist otsese looduse ja inimeste mürgitamisega. Lisaks ei tohi lõket kunagi jätta järelevalveta ning enne lõkkekohast lahkumist tuleb veenduda, et see on täielikult kustunud.

Esmaspäeval kell 12.54 teatati ATS häirest Rakvere vallas Tõrremäel Haljala tee kaubanduskeskuses. Häire põhjuseks oli mobiiltelefonist eemaldamise ajal suitsema hakanud vigane aku. Põlenguohtu ei olnud.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!