Rakveres toimuvad Põhjamaade politsei võrkpalli meistrivõistlused

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 10. märts 2023
Jaga lugu
Võrkpalli meistrivõistluste korraldamist arutasid Rakvere politseijaoskonna uurija Aulis Vahula (vasakult), PPA Ida prefektuuri spordiinstruktor Taavi Toomel, Rakvere abilinnapea Neeme-Jaak Paap, Rakvere spordikeskuse direktor Ave Sats, Norra politsei spordiliidu peasekretär Per Olaf Nordli ja president Ellen Mari Burheim, Rakvere linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami ja Eesti Politsei Spordiliidu aseesimees, sisekaitseakadeemia spordijuht Epp Jalakas.
Autor: Kristel Mänd

Rakveres toimuvad sügisel Põhjamaade politsei võrkpalli meistrivõistlused.

Sel nädalal külastasid Rakvere linnavalitsust ja spordikeskust Norra politsei spordiliidu president Ellen Mari Burheim ja peasekretär Per Olaf Nordli. Lisaks väliskülalistele osalesid kohtumisel PPA Ida prefektuuri spordiinstruktor Taavi Toomel ja Rakvere politseijaoskonna uurija Aulis Vahula.

Külalisi saatnud politsei spordiliidu aseesimehe, sisekaitseakadeemia spordijuhi Epp Jalaka sõnul plaanitakse oktoobri alguses korraldada Rakveres Põhjamaade politsei võrkpalli meistrivõistlused.

Linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami tutvustas külalistele Rakvere sporditaristut ja arutati korraldusega seonduvat. Järgmiseks siirduti Rakvere spordikeskusesse, et siinsed võimalused oma silmaga üle vaadata.

„Norra esindajad on varem mitmel põhjusel Eestis käinud – võrkpalli rahvusvahelistel võistlustel kohtunikuks ning Norra koondistega politseivõistlustel, Rakveres oldi aga esimest korda. Meeldivaks peeti siin eelkõige seda, et kõik on käe-jala juures – majutuskohast saab võistluspaika kõndida ja ei pea tegelema transpordigraafikutega," rääkis kohaliku projektijuhina tegutsev Jalakas pressiteate vahendusel.

"Samuti loodetakse, et väliskülalised leiavad vabal ajal linnas huvitavaid tegevusi. Siinse politsei spordiliidu poolelt loodame muidugi, et koostöö sujub ja tulevad hea tasemega võistlused, milles ka Eesti politseivõistkonnad enda võimeid proovile panna saavad,“ ütles Jalakas.

Rakvere spordikeskuse direktori Ave Satsi sõnul otsis korraldajariik Norra koostööpartnerit ja on väga hea meel, et otsustati võistlused läbi viia just Rakveres. "Tutvustades külalistele Rakvere spordihalli ja meie võimalusi, saime meeldivat tagasisidet, et meie spordikeskus ja olmetingimused on kohati isegi paremad kui Norras. See on hea näide sellest kuidas Rakveret kui Euroopa spordilinna on märgatud,“ märkis Sats.

Politsei võrkpallurid kogunevad Rakveres aga juba enne oktoobrit – 5. aprillil peetakse spordihallis PPA võrkpalli meistrivõistlusi.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!