Need on Tapa valla uued ettevõtted

Autor: Rahel Lepp • 16. märts 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Pagaritöökoja Päts loojate Toivo ja Anne Halliku tütrepoeg Rauno Tali registreeris ettevõtte Kood OÜ oma kodukohta.
Autor: Erakogu

Eelmisel aastal asutati Tapa vallas 60 uut osaühingut, 1 mittetulundusühing ja tegevust alustas 10 füüsiliselt isikust ettevõtjat.

Tegevusalade poolest asutati kõige rohkem ehk seitse kinnisvarafirmat. Välja võib tuua ka loodud neli jaemüügiga tegelevat ettevõtet, kolm ilusalongi, kolm metsamajandusettevõtet, kolm ehitusettevõtet, kolm ärinõustamist pakkuvat ettevõtet, kaks põllumajandusettevõtet ja kaks lemmikloomade hooldussalongi.

Loodud firmade seas oli 17 sellist, mis esimesel aastal ka riigile juba maksutulu maksid ehk mis on ka reaalselt käivitunud. Nendeks on SPK Haldus, Hive Tech, JargMas, Pets Salutem, Sontar, Gätukas, Söödik, Art&Rax Ehitus, Külatargad, Farview, Loggingmaster, Motox Service, Atanava, Krisle Karu, Roger Resto, Joonakse Kinnisvara ja Valkos. Artikli lõpus olevast tabelist saab vaadata, kes on nende firmade juhid ning millega need ettevõtted tegelevad.

Ettevõtjageen on tugev

Ühes tarkvaraettevõttes programmeerijana töötav Rauno Tali (32) asutas eelmisel aastal oma ettevõtte Kood OÜ, sest aegajalt juhtus, et keegi palus mehelt mõnd IT-alast teenust. „Et asi oleks korrektne, asutasingi oma ettevõtte,“ selgitas Tali, kes on loonud kodulehti, teinud e-poode jms. Reklaami ta endale ei tee, sest seni on huvitatud ta ise üles leidnud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!