Ridango AS vabandab, et tasuta sõidu õigus linnapäevade ajal ei rakendunud

Autor: Kristel Mänd • 13. juuni 2023
Jaga lugu
Tasuta bussisõidu pakkumine Rakvere linnaliinidel linna päevade ajal läks aia taha.
Autor: Andres Pulver

Ridango AS vabandab avalikult ja avaldab sügavat kahetsust seoses ebaõnnestunud tasuta sõidu õiguse seadistamisega Rakvere linnapäevade ajaks.

„Ridango AS teostas Rakvere linnavalitsuse soovil seadistuse tasuta sõidu võimaldamiseks ühistranspordis Rakvere linnapäevade ajaks (s.o 9.-11. juunil), kuid kahjuks oli seadistuses inimlikust eksimusest tingitud viga, mistõttu tasuta sõitmise õigus ei rakendunud. Mõistame täielikult, et see tekitas pettumust nii ühistranspordikorraldajale, linnaelanikele kui ka külalistele, kes olid arvestanud Rakvere linnapäevadel tasuta ühistranspordiga ning vabandame tekkinud vea eest,“ selgitas ettevõtte turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristi Toomet.

Ridango tegeleb praegu aktiivselt raha tagastamisega kõigile neile, kes on tasunud sõidu eest ajavahemikus, mil ühistransport pidi olema tasuta.

Lisaks piletiraha tagastamisele, töötab ettevõte ka selle nimel, et tulevikus vältida selliseid juhtumeid ning parendab protsesse ja süsteeme, tagamaks klientidele parim võimalik teenus.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!