Valmis Rakvere linna esimene ja suurim elamuarendus

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 12. september 2023
Jaga lugu
Navu tänava elamuarenduse vastuvõtmine.
Autor: Kristel Mänd

Sel nädalal võttis Rakvere linnavalitsus ehitajalt vastu äsja valminud Navi tänava elamuarenduse, mis toob juba oktoobris soovijaile müüki 28 elamumaa kinnistut.

„Nüüdsama valminud Navi tänava arenduse puhul on tegemist Rakvere linna ajaloos esimese ja suurima elamuarendusega,“ sedastas abilinnapea Kert Karus. Välja on ehitatud kogu vajalik infrastruktuur: tänavad, sõidu- ja kõnniteed, rajatud tänavavalgustus, kinnistutele on tehtud elektriliitumised ja välja ehitatud ülikiire internetivõrk. Isegi bussipeatus on tänava otsas. „Nüüd ootame sinna elanikke, kes soovivad Rakverre rajada oma kodu,“ märkis Karus.

Navi tänava elamuarenduse ehitustöid teostas T.A.K.Ehitus OÜ. „Ehitajad said suurepäraselt oma tööga hakkama, suur tänu neile!“ tunnustas abilinnapea.

Elamuarendus on olnud tänase linnavalitsuse, Isamaa erakonna ja Eesti Keskerakonna vahelise valitsuskoalitsiooni selge prioriteet. „Navi tänava avamine on tõestus sellest, et oleme astunud suuri jõulisi samme selles suunas, et Rakvere linn saaks endale uusi elanikke,“ märkis Karus.

Navi tänava arendusprojekt ei jää viimaseks omataoliseks. Abilinnapea sõnul on peagi valmimas Ööbiku tänava ümbruskonna elamuarenduse detailplaneering. „Selle detailplaneeringuga lahendame Linnuriigis Ööbiku tänava ja Rägavere tee vahelise ala elamuarenduse, millega loome jälle mitmeid uusi kinnistuid kodude ehitamiseks.“

Karus lisas, et uuel aastal on ka juba konkreetsed mõtted järgmise elamuarenduse detailplaneeringu osas, millega hakatakse tegelema 2024. aasta I kvartalis.

Navi tänava elamuarendus.
Autor: Kristel Mänd

„Mul on hea meel, et linnavalitsus on viimased kaks aastat süsteemselt tegelenud elamuarendusega Rakvere linnas ja Navi tänava elamuarendusprojekti valmimine on ehe tõestus plaanide realiseerimisest. Töötame sama süsteemselt edasi, et luua elanikele võimalusi unistuste kodu rajamiseks Rakverre,“ ütles Karus.

Hoonestusõiguse enampakkumise vooru nii Navi tänava kui ka teistele elamukinnistutele kuulutab linnavalitsus välja oktoobri esimesel nädalal. Täpsema infoga saab tutvuda Rakvere linna veebilehel.

Navi tn elamuarenduse vastuvõtmine.
Autor: Kristel Mänd
Navi tn elamuarenduse vastuvõtmine.
Autor: Kristel Mänd
Navi tn elamuarenduse vastuvõtmine.
Autor: Kristel Mänd

T.A.K.Ehituse müügitulu ja kasum mulle vähenesid

Kui soovid olla kursis maakonna uudistega, siis telli endale tasuta postkasti Lääne-Virumaa Uudiste uudiskiri, mis ilmub vähemalt kolm korda nädalas ja kuhu koondame meie veebis ilmuvad kõik olulised artiklid. Uudiskirja saab tellida SIIT ning juba praegu on selle endale tellinud 5602 inimest.

Meie uudisvooga saab hoida end mugavalt kursis jälgides Lääne-Virumaa Uudiste Facebooki lehekülge või kasutades funktsiooni "Minu Lääne-Virumaa".

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!