Tapa käsipallurid võitsid lähimat konkurenti

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. veebruar 2024
Ainult tellijale
Jaga lugu
Tapa meeskonda kuuluv Ilja Kosmirak viskel.
Autor: Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit

Neljapäeval läksid Eesti käsipalli meistriliigas vastamisi koduvõistkond SK Tapa ja külaline HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Üldtabelis 4. kohta hoidev Kehra pidi 5. koha omaniku Tapa paremust tunnistama seisuga 28:25 (17:10).

Mängu läks ühe väravaga juhtima Tapa. Nii oli ka kohtumise 6. minutiks seis 4:3. 11. minutiks olid rollid vahetunud, kui Kehra Oskar Luks seisuks 6:5 viskas. Mängu 20. minutil olid skooritablool numbrid 10:9, mis rääkisid Tapa kasuks. Endrik Jaanise, Ilja Kosmiraki ja Aleksandr Vassiljuki väravad vaid kindlustasid Tapa edu. Esimese poolaja võitiski kodumeeskond Tapa skooriga 17:10, selgub käsipalliliidu mängu kokkuvõttest.