Volikogu liige saatis Einar Vallbaumile avaliku kirja

Autor: Uno Trumm • 22. oktoober 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

EKRE nimekirjas Viru-Nigula vallavolikogusse valitud Uno Trumm saatis ajendatuna praeguse ja ilmselt ka tulevase Viru-Nigula vallavanema Einar Vallbaumi poolt Lääne-Virumaa Uudistele antud intervjuust ning vallavanema pöördumisest volinike poole Vallbaumile avaliku kirja, mille siinkohal avaldame.

Uno Trumm.
Autor: SA Virumaa Muuseumid

Tere Einar!

Lugesin Sinu vallavolinikele saadetud e-kirja ja kuulasin intervjuud Lääne-Virumaa Uudiste podcastis ning pean tunnistama, et ma ei mõista Sind hästi. Ühest küljest soovid Sa koostööd, teisest küljest nutad nagu pisike solvunud tüdrukutirts selle üle, kuidas kõik Sind mustavad.

Umbisikuliste süüdistuste esitamine ei ole koostööks just kõige parem alus. Kui Sul on kellegi kohta midagi öelda, siis ütle selgelt - kes, kuidas ja millal, aga ära virise. Jah, ka mina tegin Sinu üle mõned "kurgedega lendamise" teemalised naljad FB-s, aga need olid ilmselgelt ka õigustatud. Edevus on pahe, eriti avalikus ametis...

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!