Bibikovide eksperiment: hirm ilma jääda sunnib tegutsema

Autor: Jana Saarkoppel • 29. november 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Oktoobris Äripäeva ja Lääne-Virumaa Uudiste veergudel investeerimiseksperimendiga alustanud perekond Bibikovidest jõudis pereisa Roland järgmise tehinguni. Enefit Greeni edu pani Rolandi kiirelt märkima ka 100 Hepsori aktsiat. Samuti eksperimendis osalev pereema Gerli otsustas seekord passida.

Investeerimiseksperimendis osalevvad Roland ja Gerli Bibikovid tegid endale selgeks, mida tuleb arvestada investeerides ETFidesse.
Autor: Anti Veermaa

Roland räägib, et mida rohkem nüüd loed ja uurid, seda hullemaks ja segasemaks tundub investeerimismaailmas pilt minevat. Ühelt poolt oleks nagu juba päris palju infot kogutud, teisalt pärsivad uue tundmatu maailma teadmatus ja hirm eksida uusi valikuid. Kergemaks ei tee seda teekonda ka investeerimisel kasutatav terminoloogia ning eriti hulluks läheb asi siis, kui peab infot hankima ingliskeelsetest portaalidest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!