Ott Kiivikas: julgelt unistamine viib eesmärgini

Autor: Riina Jussila • 28. november 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

"Mida vanem on inimene, seda praktilisemalt ta mõtleb. Peaksime õppima lastelt, kes oskavad suurelt unistada, sest siis unistused ka täituvad,“ räägib kulturistist motivatsioonikõneleja Ott Kiivikas. Tema unistab pidevalt, iga jumala päev, ja paljud soovidest on mehel ka täitunud.

Kulturist Ott Kiivikas räägib intervjuus muuhulgas sellest, mida ta on oma erinevatest suhetest õppinud ja kuidas jõuda eesmärkideni.
Autor: Maksim Shmeljov

Ajame nukrapoolsemad jutud kohe alguses ära. Teatasid mõne aja eest, et astud tippspordist sammukese kaugemale.

Ametlikult pole ma punkti panemisest teatanud. Tõsi, mõtted käivad ja kulturism on pika vinnaga ala, kuid vaadates, et ka minust vanemad mehed teevad veel edukalt kaasa, siis jätaksin ukse praokile ning päris punkti ei paneks.

Tohib meelde tuletada, mis tervisehäda sind rivist välja viis ning haiglasse saatis?

Tegemist oli tõsisemat laadi kopsutrombiga, mis kutsus esile kahepoolse kopsupõletiku. Eks see oli pisut ka õnneasi – olukord oleks võinud ka hullemini lõppeda. Tänaseks on asi kontrolli all ja tervislik seisund hea.

Koroonaga su häda seotud ei olnud. Oled sa tänase muidu ka selle kurja tõve eest kaitstud?

Jah, olen küll. Eks arusaamad muutuvad, kui korra kopsupalatis ära oled. Muutub arusaam arstide ja personali suhtes ja saad aru, et kui abi on vaja, siis kraabid ust, kuid kui oled terve, mõtled, mis jama te siin ajate. Inimene on kahjuks nii egoistlik, et näeb ainult enda nina alla. Mina seda mõtet ei jaga ja olen arstidele väga tänulik selle üle, mis minuga tehti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!