• 10.04.24, 12:00

Sulgemisest teatanud Pajumäe talunik tõstab järsult hindu: vaatame, mis saab!

00:00
  • Gregor AlakülaGregor Alaküla
Sulgemisest teatanud Pajumäe talunik tõstab järsult hindu: vaatame, mis saab!

Räägime põllumajandusest, põlvkonnavahetusest ja sellest, kuidas noored põllumehed praegust majanduskeskkonda ning tulevikku näevad.

Juttu tuleb põlvkonnavahetuse praktilistest nüanssidest, sellest kui populaarne on põllumajandus noorte seas ning sellest, miks Eesti põllumehed Euroopa ametivendade eeskujul ei streikinud.

Mis valmistab noortele põllumeestele meelehärmi, kui helge või tume on põllumajanduse tulevik ning milline on õiglane piima hind rääkisid Lääne-Virumaal tegutseva Kuie Põllumajandusühistu juhatuse liige Johannes Toom (vasakul) ning Viljandimaal tegutseva Pajumäe Talu peremees Viljar Veidenberg (keskel).

Tehingutrende põllumajanduses kommenteeris Triniti advokaadibüroo vandeadvokaat ja põllumajanduse töögrupi juht Siim Maripuu (paremal). Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

Hetkel kuum

Äntu Mõisa omanik Lauri Bobrovski eelmsel aastal avatud Metsla lihatööstuses.
Uudised
  • 20.04.25, 06:00
Äntu Mõisas haudutakse mahukat laienemisplaani
Munapühad tulid mahetootjale eriliselt
Matsimoka juhid Sten ja Jan Inno. Vendade isa Aivar Inno loodud perefirma lõpetas eelmise aasta rekordilise käibega ning kasvatas ka hüppeliselt kasumit.
Uudised
  • 19.04.25, 06:00
Matsimoka tegi müügirekordi ja jagab dividende
Uue tootega tabati naelapea pihta
Sisehaiguste arst ja kardioloog Anne Kullerkupp-Raidma paneb pärast 51 tööaastat kitli nagisse ja läheb pensionile.
Uudised
  • 18.04.25, 06:00
Südamearst Anne Kullerkupp-Raidma: “Nüüd algab uus elu!”
Pensionile jäämise esimesel päeval sõidab Alžeriasse
Korvpallilegendi Martin Müürsepa juhendatav Haljala korvpallimeeskond võitles end Eesti meeste korvpalli meistrivõistluste teise liiga finaali, kus kohtutakse VPG/Vinni vallaga. Mäng toimub neljapäeval Rakvere spordihallis.
Uudised
  • 20.04.25, 00:48
Finaalis kohtuvad Haljala ja Vinni
Lisatud intervjuu Martin Müürsepaga
Tere Kadrina Karud peavad nüüd mängima kolmandale kohale. Finaali jõudis pühapäeval paremini mänginud Reinar Halliku Korvpallikool.
Uudised
  • 20.04.25, 17:11
Tere Kadrina Karudele jäi finaaliuks suletuks
Ettevõtja ja investor Marju Karin ütleb, et ta on nii ilus, et teda võib ka lähedalt vaadata. Välise värskuse säilitamise kõrval hoiab naine noorena ka aju.
Saated
  • 20.04.25, 00:48
Ilusüstide kuninganna Marju Karin: püüan jääda naeruväärseks
“Aktsiad müüsin maha, mul oli vaja Hispaaniasse asju osta.”
Jalgpallihalli teenindusmaja juba kerkib.
Uudised
  • 17.04.25, 10:39
Rakvere jalgpallihall saab endale nime
Kontorielu koos mitme põlvkonnaga – väljakutse või võimalus?
  • ST
Sisuturundus
  • 30.10.24, 09:20
Kontorielu koos mitme põlvkonnaga – väljakutse või võimalus?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele