• 23.05.21, 10:39

Söögikohad on valmis inimesi uksest sisse laskma

Küsime Rakvere, Viitna, Väike-Maarja ja Võsu söögikohtadepidajatelt, milliste ootustega uksed avatakse, kui saalidesse võib taas rahvast lubada.
Kui väliterrassid olid juba mõnda aega lahti, siis esmaspäevast võib taas ka restoranides sees sööki nautida.
  • Kui väliterrassid olid juba mõnda aega lahti, siis esmaspäevast võib taas ka restoranides sees sööki nautida.
  • Foto: Vanessa Kassmann
Mõistagi ei tohi alates esmaspäevast veel täismaju võõrustada, sest koroonapiiranguid leevendatakse sel määral, mis võimaldab toitlustuskohtadel oma saali kuni 50-protsendilise täituvuseni kasutada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele