• 14.06.21, 10:38

Virumaa rühm toob haiglatesse juurde radioloogiatehnikuid

Tartu Tervishoiu Kõrgkool saab sügisest endale Virumaa rühma. Rakvere haigla juures alustab kõrgkool radioloogiatehnikute õpet, mis annab haiglale võimaluse koolitada omale asjatundjaid.
Rakvere haigla juures alustab Tartu tervishoiu kõrgkooli radioloogiatehnikute õpe.
  • Rakvere haigla juures alustab Tartu tervishoiu kõrgkooli radioloogiatehnikute õpe. Foto: Andras Kralla
Radioloogiatehnikute Virumaa rühma õppetööks on Ida- ja Lääne-Virumaal käed ühendanud kolm haiglat: Rakvere ja Narva haigla ning Ida-Viru Keskhaigla. Vajadus erialaspetsialistide järele kasvab iga aastaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele