Võsu ootab nädalavahetusel kuurordi päevadele

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 15. juuli 2021
Jaga lugu

Nädalavahetusel ootab Võsu kõiki Võsu kuurordi päevadele, kus saab muuhulgas laadal või kontserdil käia, ajalooloengut kuulata, filmi vaadata või hoopis giidi juhendamisel Võsul jalutada.

Võsu rand.
Autor: Anu Viita-Neuahus

Kui laupäevases programmis on vaid ajaloolase Uno Trummi loeng Võsu varasemast ajaloost, mis algab kohvik Rannapiiga suveterrassil kell 14 ja jalutuskäik Võsu looduses giid Cornelia Kottoga algusega kell 17 ranna välijõusaali juurest, siis pühapäevane kava pakub tegevusi hommikust õhtuni.

Pühapäevane päev algab juba kell 9 hommikul SUP-jooga treeninguga surfikoolis, kell 11 avatakse aga kohaliku toidu ja käsitöölaat ning kirbukas endise Merehotelli platsil.

Õhtul kell 20 on surfikooli juures päikeseloojangukontsert pikniku ja rannakohvikuga. Latiinorütmid toob Võsu randa eksootiline Plan Caliente. Toimub ka Võsu kauni kodu ja Võsu tegija auhinnatseremoonia.

Kontserdile järgneb sealsamas vabaõhu öökino, kus saab vaadata filmi “Georg Ots, hetked Võsul”.

MTÜ Võsu Külaselts poolt korraldatud Võsu kuurordi päevade kõik üritused on tasuta.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!