Nädalavahetus pakub nii mõndagi

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 13. august 2021
Jaga lugu

Kuigi sel nädalavahetusel pole sündmusi nii tihedalt kui eelmisel, leiab siiski üht-teist huvipakkuvat.

Nädalavahetuse tippsündmuseks on suurkontsert "Pühitsus" Rakvere Vallimäel, kus üheks põhitegijaks on Kristjan Järvi.
Autor: Erakogu

Juba täna õhtul toimub Vihula Jazz, kus teiste seas astuvad üles näiteks Raivo Tafenau, Kadri Voorand, Kaire Vilgats ja Dagmar Oja.

Pikemalt saab Vihula Jazzi kohta lugeda SIIT.

Politseimuuseumis on laupäeval kella 11-13 märulipäev - kohal on politsei eriüksus, kes näitab ehedalt, kuidas mässu maha suruda. Kohale tuuakse ka veekahur.

Nädalavahetuse tippsündmus on kindlasti pühapäeva õhtul Vallimäe vabaõhukeskuses toimuv kontsert "Pühitsus", kus astuvad üles Kristjan Järvi Ensemble, NOËP, Anett, Angeelia ja Mick Pedaja.

Loe intervjuud Kristjan Järviga SIIT.

Aseris on pühapäeval aga ebahariliku muusika festival, kus astuvad üles saksofonimängija Vlady Bystrov Saksamaalt, kontrabassist Lassi Kari Soomest ning Eesti artistid Anne-Liis Poll ja Aita Vaher.

Kell 11 on Aseri rahvamaja taga kontsert "Tõus ja mõõn", kell 19 mererannas "Melpomene 1000 nägu". Aseri ebahariliku muusika festivali kontserdid on tasuta.

Kui laupäevaks plaanid veel tegemata, tasub heita pilk ida suunas, sest Alutaguse vallas toimub mõisakohvikute päev, mis pakub uudistamisrõõmu ning kontserdiprogrammi hommikust õhtuni.

Lähemalt saab Alutaguse valla mõisakohvikute päeva kohta lugeda SIIT.

Rakveres saab vaadata mitu päeva jutti põnevusteatrit. Kellerteater toob kuni 19. augustini Köster Gööcki Majas lavale eksklusiivseid põnevikke, müsteeriume ja krimilugusid. Loe rohkem SIIT.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!