Kadrina katsetab OTT-iga

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 6. september 2021
Jaga lugu

Otse Tootjalt Tarbijale (OTT) kaubakohtumised hakkavad toimuma ka iga kuu teisel laupäeval Kadrinas. Avalöök antakse sellel laupäeval, 11. septembril Kadrina rahvamajas.

Vahva võimalus: Kadrina rahvamajas hakkavad toimuma iga kuu teisel laupäeval OTT kaubakohtumised.
Autor: Kadrina rahvamaja

Kadrina kultuurijuht Ahto-Lembit Lehtmets rääkis, et Kadrinas turuhoonet ja turuplatsi (veel) ei ole, aga nad otsustasid, et rahvamajaga saavad nad olukorda veidi leevendada.

"Üritame organiseerida nii, et OTT kohtumised, turg ja tellitud kauba üleandmised toimuvad iga kuu teisel laupäeval Kadrina rahvamajas ajavahemikus 11.00 - 15.00," ütles Lehtmets. Ta lisas, et huvi kasvades saab kohtumised tihedamaks timmida.

​Kadrina OTT turg organiseerib kauba- ja infovahetust tootjate ja tarbijate vahel ilma vahendustegevuse ja -tasuta. Külastajatelt piletiraha ja kauplejatelt kohatasu ei küsita.

Rohkem infot leiab Kadrina rahvamaja sotsiaalmeediast.

Kaubakohtumistel, kus saavad kokku väiketootjad, talunikud ja ostjad, on kindel reegel. Seal müüakse ainult oma toodetud kaupa. Selliselt tagab iga tootja oma kauba parima kvaliteedi ning tarbijal säilib kindlus ning usaldus tootja suhtes.

OTT-i kohta saab rohkem infot ja huvilised saavad võrgustikuga liituda OTT-i blogi kaudu.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!