Tamsalu Paide maantee rekonstrueerimine on lõpetatud

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. september 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Tamsalus lõpetati Paide maantee rekonstrueerimine lõigul, mis jääb Piiri tänava ristmiku ja Paide mnt 34 ettevõtete vahele. Paide maantee on jätkuks Tööstuse tänavale ning teenindab Tamsalus raudteest lõunasse jäävat elamuala ja tööstusettevõtteid. Kõnealuse lõigu ümberehitamisega on lõpetatud kogu Tööstuse tänava – Paide maantee transporditee rekonstrueerimine alates Lubja tn ristmikust Tiigi Keskus AS tootmishoonete juures.

Rekonstrueeritud Paide maantee Tamsalus.
Autor: Tapa vallavalitsus

Ehitustööde käigus ehitati ümber kõik kõrvaltänavate ristmikud, mis suurendab liiklusohutust. Rajati jalg- ja jalgrattatee tööstusettevõtetes töötavate inimeste ja kohalike elanike jaoks. Jalgtee äärde on paigaldatud pingid ja istutatud puud. Tänavale paigaldati nõuetekohased liikluskorraldusvahendid ja rajati kaasaegne tänavavalgustus.

Täielikult ehitati ümber raudteejaama juures olev 90-kraadine kurv, mille tulemusel selle läbimine muutus pikkadele ja rasketele autorongidele ohutumaks ja ladusamaks.

Tapa vallavalitsus tänab kohalikke elanikke, kes suhtusid väga mõistvalt ajutistesse raskustesse, mille tee-ehitustööd kaasa tõid.'

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!