Mida põnevat toimub nädalavahetusel?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 1. oktoober 2021
Jaga lugu

Sel nädalavahetusel peetakse mõned vabaõhuüritused, kuid hea aeg on külastada ka kino ja teatrit. Alustame vabaõhuüritustest.

Laadaline.
Autor: Lisete Laisaar

Laekvere sügislaat

Laekvere rahvamajas ja selle ees peetakse homme sügislaata. Laadaplats avatakse kell 12 ning kauplemine kestab neli tundi. Lisaks laadamelule pakutakse külalistele ka kultuuriprogrammi. Kell 13 algavad etteasted kohalikelt- ja naaberkülade tantsijatelt, kell 15 alustavad kontserdiga Reet Linna ja Tõnu Raadik. Täpsem info on leitav facebookist.

Autor: Kuvatõmmis

Matk Viitna metsades

Pühapäeval saab Viitna metsades matkale minna koos metsaliikide eksperdi Indrek Selliga, kes räägib metsadest ja nende loodusväärtustest, eriti aga looduskaitseliselt olulistest seentest. Matk toimub suures osas ümber Viitna Pikkjärve, selle kogupikkus jääb vahemikku 3-5 kilomeetrit. Algus on kell 12 Viitna kõrtsi ees ja lõpetame kell 15 koos kehakinnitusega Viitna kõrtsis. Sündmus on tasuta, kuid matkale tuleb eelregistreerida. Seda saab teha siin.

Autor: Kuvatõmmis

Kadrinas saab vaadata tuntud filmirežissööriga koos filme

Rakveres sündinud filmirežissöör Arvo Iho on homme Kadrinas. Ta räägib oma tööst ja koos tuntud filmimehega saab vaadata filmi "Karu süda".

Kohtumisõhtu algab Kadrinas 2. oktoobril kell 16.

9. oktoobril näeb Iho 1987. aastal ilmunud filmi "Vaatleja" ja 23. oktoobril 2007. aastal vändatud teost"Karuzmari".

Loe rohkem SIIT.

James Bondi uus film kinodes

Nädalavahetuseks lubatakse küll sademeteta ilma, kuid see ei tähenda, et kõik tubased tegevused tuleks ära unustada. Praegu on hea võimalus minna kinno kõikidel James Bondi filmide huvilistel. Bondi uus film "Surm peab ootama" linastub näiteks Rakvere teatri kinos täna õhtul kell 21 ja homme õhtul kell 21:35.

Kurikuulus Bondi auto Aston-Martin DB5.
Autor: IMDB

Kaks etendust Rakvere teatris

Rakvere teatris on täna õhtul kell 19 kavas Selma Lagerlöfi romaanil põhinev etendus „Charlotte Löwensköld”. Põhjamaises armastusloos mängivad Grete Jürgenson, Ülle Lichtfeldt, Silja Miks, Madis Mäeorg, Eduard Salmistu, Natali Väli, Imre Õunapuu. Homme õhtul kell 19 mängitakse Karl Koppelmaa kirjutatud ja lavastatud etendust Kat.Kes.Used.

Rakvere teater.
Autor: Kristjan Ojang

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!