• 08.10.21, 09:48

Kaks kanget naist said ministrilt kiidukirja

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo tänas vanemaealisi, kes on aktiivselt panustanud kohaliku elu edendamisse ning mänginud kogukonnas positiivset rolli. Kokku pälvis tunnustuse 50 inimest üle Eesti, Lääne-Virumaalt olid tunnustatute seas Laine Soone ja Sirje Kiviberg.
Laine Soone.
  • Laine Soone. Foto: Erakogu
Ubja päevakeskuse perenaine Laine Soone on olnud 20 aasta jooksul päevakeskuse süda ja hing. Ta on korraldanud huvitavaid ning arendavaid koosolemisi, kutsunud külarahvale kõnelema lektoreid lähemalt ja kaugemalt, pannud kõlama pillimängu ja lauluringi, pidanud oluliseks tähtpäevade tähistamist.
Sirje Kiviberg on külaelu edendaja Essu ja Varangu kandis.
„Üha rohkem on vanemaealisi, kes oma tavatöö kõrvalt tegelevad kas vabatahtlikult kogukonna elu arendamisega või jätkavad pensionile jäädes aktiivselt tegutsemist, et muuta kohalikes kogukondades paljude inimeste elu paremaks,“ ütles sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.

Seotud lood

  • aripaev.ee
  • ST
Sisuturundus
  • 21.01.25, 08:00
Heldur Meerits: koolide edetabelid on kuritegelikud
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele