Päästjate nädalavahetus: hädas kassipoeg, lõõsanud kanala ja murdunud puud

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 8. november 2021
Jaga lugu

Päästjatel oli nädalavahetusel Lääne-Virumaal mitu väljakutset. Oli põlenguid. Kõva tuul tõi maanteele murdunud puud.

Päästjatel oli töine nädalavahetus.
Autor: Raul Mee

Pühapäeval kell 2.01 kutsuti päästjad Tamsalusse Sauvälja-Linnuvabriku teele, kus põles kunagine kanala hoone. Kohapeal selgus, et põles varem tuleroaks langenud kanala sein, kuna hoonesse oli toodud prahti ning see süüdatud. Kokku kustutasid päästjad kella 2.43-ks umbes 30 ruutmeetri suuruse põlenguala.

Kell 8.08 vajati abi Tamsalus Koidu tänaval, kus umbes kuue meetri kõrgusele puu otsa oli end juba kaheks päevaks sisse seadnud kassipoeg. Ka kassiema kutsed ei veennud teda alla tulema. Nii tõid päästjad redeli abil hädalise maapinnale ja andsid kassiemale üle.

Kell 19.19 said päästjad väljakutse Aserisse Kooli tänavale, kus neljakordse maja keldris põles trepi all praht. Päästjad kustutasid põlengu ja tuulutasid trepikoja. Kuna prahihunniku kõrvalt leidsid päästjad palju suitsukonisid, siis võib esialgsetel andmetel põlengu põhjuseks olla suitsetamine.

Täna öösel põles Kantkülas maha elumaja.

Seotud lood

Päästjad tegelesid ka teele kukkunud puudega.

Täna kell 4.25 anti häirekeskusele teada, et Kadrina vallas Ama külas oli teele kukkunud puu. Kadrina Vabatahtlikud päästjad likvideerisid ohtliku olukorra kella 4.49-ks.

Kella 6.06 ajal sõitsid päästjad Viru-Nigula valda Ojakülla eemaldama kaht teele kukkunud puud, mis olid sulgenud sõidutee. Kella 6.26-ks oli sõidutee taas liiklusele vaba.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!