Siseminister Kristian Jaani külastas Rakvere politseid ja päästeametit

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 12. november 2021
Jaga lugu

Eesti politseil täitub täna 103 aastat asutamisest. Tähtsal päeval külastas Rakvere politseijaoskonda ja päästeametit siseminister Kristjan Jaani.

Siseminister Kristjan Jaani külastas Rakvere politseid ja päästeametit.
Autor: Rakvere politseijaoskond

Siseminister Kristian Jaanit võõrustasid Rakvere politseijaoskonna juht Katrin Satsi ja Ida-Eesti Päästekeskuse direktor Ailar Holzmann.

Minister tervitas politsei aastapäeva puhul Rakvere maja politseinikke ja visiit möödus pidulikus meeleolus, teatas Rakvere politsei sotsiaalmeedia vahendusel.

Siiski olid laual ka aktuaalsed teemad: räägiti koroonaviiruse olukorrast Virumaal, politseinike ja päästjate vaktsineeritusest ning rändekriisist ja meie valmisolekust. Külastuse lõpus jättis minister oma parimad soovid jaoskonna teadetetahvlile.

Eesti politsei asutati 12. novembril 1918. Politsei ülesandeid täitis aastatel 1991–2009 Politseiamet. Alates 2010. aastast täidab politsei ülesandeid Politsei- ja Piirivalveamet.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!