Tapa vald himustab sportliku omavalitsuse tiitlit, igaüks saab hääletades toetust avaldada

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 14. detsember 2021
Jaga lugu

Kui eelmisel aastal pälvis tiitli "Aasta sportlik omavalitsus" Rakvere linn, siis tänavu on nelja nominendi seas Tapa vald.

Tapa valla rahvajooksu start.
Autor: Tapa valla spordikeskus

Tapa valla iseloomustamiseks on kirja pandud: "Tapa vallas tegeletakse tipptasemel käsipalliga, mida mängitakse Eesti - ja Balti liiga tasemel. Tapal saab mängida jalgpalli, tõsine töö käib korvpallirindel ning saalihokit harrastatakse igas valla otsas.

Tapa valla tublid maadlustreenerid valmistavad ette tasemel maadlejaid. Tapa valla ujujad näitavad kõrget taset nii Eestis, kui ka väljaspool, püstitades pidevalt uusi rekordeid, nii isiklikke kui Eesti rekordeid.

Tapa vallas on kolm piirkonda hooldatud suusaradadega, mille kogupikkus ulatub 40 kilomeetrini.

Viimase paari aastaga on uuesti ellu äratatud ka kergejõustik, mis on tänaseks noorte seas väga populaarne.

Meie vallas on võimalik ka tegeleda karatega, rühmatreeningutega, taekwondoga, seinaronimisega, orienteerumisega, discgolfiga, tõstespordiga, võrkpalliga, õhuakrobaatikaga, joogaga, jäähokiga, võitlusspordiga (MMA), lauatennisega, sulgpalliga ning värskes õhus liikujatele on meil hooldatud terviserajad ja aeg-ajalt toimuvad motiveerivad võistlused."

Tapa vallale pakuvad konkurentsi Antsla, Jõgeva ja Tartu vald.

Hääletada saab Facebookis kuni 19. detsembri südaööni ning võitjad kuulutatakse välja 29. detsembril toimuval „Spordiaasta tähed 2021“ galal Kanal 2 eetris.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!