Andres Jaadla pakutud elektritoetus volikogu heakskiitu ei saanud

Autor: Andres Pulver • 21. jaanuar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Kui abilinnapea ametis olles võitles Andres Jaadla Pikk 22 kinnistul olevate varemete ülesehitamise eest, siis opositsioonis oleva linnavolinikuna tegi ta ettepaneku varemete korrastamiseks mõeldud raha elektritoetusteks kasutada.

Pikk 22 kinnistul ootavad konserveerimist taga keskel olevad kunagise tõllakuuri varemed. Ja ega eriti paremas seisus ole ka paremale jääv vana limonaadivabriku hoone, mis ohutuse tagamise eesmärgil lindiga eristatud.
Autor: Raili Uustalu/Muinsuskaitseamet

Jaadla nentis, et linnaeelarve seletuskirjast jääb täielikult ebaselgeks, mida soovitakse 2022. aastal kinnistu Pikk 22 osas ette võtta.

"Täna eelarve seletuskirjas olev üherealine sõnastus „2022. aastal on planeeritud alustada tegevusi Pikk 22 kinnistu arendamiseks“ ei taga linnavolikogu liikmetele piisavat selgust, mis tegevusi plaanitakse niivõrd suure rahastusega - 200 000 eurot - ellu viia," kõneles Jaadla.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!