Linnavalitsus palub inimestel olla kannatlik, sest lumetõrje võtab aega

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. jaanuar 2022
Jaga lugu

Tänase ööga sadas Rakveres maha erakordselt suur kogus lund. Linnavalitsus palub linlastelt mõistvust ja kannatlikku meelt, kuna sellises mahus lumehooldus võtab oma aja.

Hommikune lumekoristus Vabaduse tänaval.
Autor: Kert Karus

Rakvere abilinnapea Kert Karus ütles linna sotsiaalmeediakonto vahendusel, et linna lepingupartnerid on öö läbi teinud lumetõrjet ja väljas on kogu tehnikapark.

„Oluline on arvestada, et talihooldustöid teostatakse vastavalt tööjärjekordadele. Kella 8.00 seisuga on 1. järgu teed linnas kõik hooldatud ja tegeletakse 2. järgu teede ja tänavatega. Ühistranspordi liikluses probleeme ei ole, bussid saavad liigelda. Suur tänu AS-ile Raktoom,“ lausus Karus.

Linnavalitsus tuletab ka elanikele meelde, et sel talvel on kinnistuga piirnevate kõnniteede hooldus veel kinnistuomanike kohustus.

Rakvere linna talihooldustööde tööjärjekordade kaarti saab vaadata siit.

Linnaelanik Margo Pihlak postitas Rakvere linna sotsiaalmeedaipostituse juurde kommentaaridesse foto lumekoristusest Terase ja Tuule tänavate ristis.
Autor: Margo Pihlak

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!