Rakveres ootab kolm bussipeatust endale nime

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. märts 2022
Jaga lugu

Rakveres on ootamas nime kaks uut bussipeatust ning Tsentrumi lähedal asuv Lydia Koidula peatus, mis pärast tänavanimede muutmist ei asu enam Lydia Koidula tänaval.

Veel eelmisel aastal asus see peatus L. Koidula tänava alguses, nüüd on aga sama nimega tänav mitmesaja meetri kaugusel.
Autor: Rakvere Linnavalitsus

Kui seoses riigigümnaasiumi ehitamisega Rakveres tänavanimesid muudeti, pikenes Lai tänav riigigümnaasiumini ja nüüd jääb Lydia Koidula tänav, mis algab teiselt poolt riigigümnaasiumi, sama nime kandvast bussipeatusest üpris kaugele. Sestap ongi peatusele uut nime vaja.

Kaks ülejäänud nimeootel olevat peatust on aga päris uued ja asuvad J. Kunderi tänaval. Üks neist on Palermo metsa viiva tee juures ja teine keskkonnaameti maja juures.

Ettepanekuid ühissõidukipeatuste nimede kohta saab esitada 13. aprillini Rakvere linnavalitsusele aadressil Lai tn 20, 44308 Rakvere või e-posti aadressil [email protected].

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!