Kadrina vald pidas sünnipäeva kummalises kohas

Autor: Andres Pulver • 9. aprill 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Kui kümnendat sünnipäeva tähistas Kadrina vald piduliku vastuvõtuga Vohnja mõisas ja kahekümnendat sünnipäeva Kolu mõisas, siis kolmekümnenda sünnipäeva vastuvõtt toimus esmapilgul üpris kummalises kohas.

Kadrina vald pidas sünnipäeva vanas plekkangaaris.
Autor: Global Productions

Nimelt kuulub vallale Kadrinas üks vana plekkangaar, kus aastaid hoitud igasugust kola. Sünnipäeva puhuks tehti see korda ja pidu võis alata.

Kadrina vallavalitsuse liige Andres Nukk meenutas, et vallavanem Kairit Pihlak käis mullu sügisel angaari uudistamas ja leidis, et see oleks vahva koht, kus vabariigi aastapäeva vastuvõttu korraldada. See vastuvõtt jäi koroona tõttu toimumata, aga valla sünnipäeva vastuvõtt, kuhu olid kutsutud endised ja praegused vallajuhid, valla allasutuste juhid, ettevõtjad, MTÜ-de esindajad ja koostööpartnerid, peeti eile ära.

Sisenejaid tervitasid angaaris tuletõrjeauto, 30 aasta eest meie teedel nii tavalised Žiguli, Volga ja vene villis ning lumekahur, lava oli sätitud aga suurele mootorpaadile. „Saan ka esimest korda elus laevamuusiku ametit proovida,“ naljatas õhtu muusikalise osa eest hoolt kandnud Valter Soosalu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!