Kuidas ukrainlasi tööle värvata?

Autor: Lisette Luik • 11. aprill 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere linnavalitsuses toimunud tööandjatele suunatud infotunni eesmärk oli jagada olulist teavet selle kohta, kuidas värvata Ukraina sõjapõgenikke.

Sellest, kuidas jõuda tööpakkumistega sihtgrupini, rääkis Eesti Töötukassa tööandjate konsultant Antonina Vorontsova.
Autor: Lisette Luik

“Minuni jõudis info, et huvi selle vastu on väga suur, niisiis panime kava kokku ning teavitasime sellest eelmisel reedel töötukassat ja omavalitsusi,” ütles Ida prefektuuri pressiesindaja ja infotunni eestvedaja Liis Krigul.

Enne, kui kutsuti lavale oma ala eksperdid, julgustati kohale tulnud tööandjaid küsima küsimusi ning seda nad tegid. Kuna hetkel on politsei- ja piirivalveamet niivõrd ülekoormatud, et individuaalne nõustamine on igal kujul pausile oandud, pakkus infotund tööandjale unikaalset võimalust saada vastused oma küsimustele kiirelt ja põhjalikult.

Ukraina kodanike Eestis viibimise alustest, värbamisest ja ajutise kaitse taotlemise alusel töötamisest rääkis politsei- ja piirivalveameti (PPA) migratsiooninõustaja Ardis Vilt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!