Rakvere linn hakkab toetama alustavaid perearste

Autor: Andres Pulver • 25. mai 2022
Jaga lugu

Rakvere linnavolikogu võttis täna vastu määruse, mis kehtestab Rakvere linna perearstitoetuse.

Rakvere tervisekeskus.
Autor: Erakogu

Rakvere linna perearstitoetus on Rakvere linnas esmakordselt nimistuga tööd alustavale perearstile ühekordselt makstav toetus, mille suuruseks on 25 000 eurot.

Perearstitoetust võib taotleda Rakveres tegutsemist alustav perearst, füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsev perearst või üldarstiabi teenust pakkuv juriidiline isik, mis võtab tööle Rakveres tegutsemist alustava nimistuga perearsti.

Perearstitoetuse andmise või sellest keeldumise otsustab Rakvere linnavalitsus hiljemalt 30 päeva jooksul arvates nõuetekohase taotluse esitamisest.

Perearstitoetust saanud perearst on kohustatud tagastama perearstitoetuse, kui ta lõpetab Rakveres nimistuga perearstina töötamise või tegutsemise enne viie aasta möödumist perearstitoetuse andmisest.

Rakvere linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami ütles, et tegemist on vajaliku sammuga. "Võimalikke huvilisi on silmapiiril, keda meie otsus võib panna valikut Rakvere kasuks tegema," lausus Juhkami.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!